Hakkımızda || Gaziemir Isı

Hakkımızda

Gaziemir ısı 1997 tarihinde İzmir ’in Gaziemir ilçesinde faaliyete geçmiştir. Kurulduğu günden itibaren güvenilir, deneyimli ve güçlü bir teknik partner, sizin için çözüm ortağı olmak ve en ileri teknolojiyi kullanarak yatırımcılarının sürekli gelişen ve değişen ihtiyaçları için uygulanabilir çözümler sunmak Gaziemir Isının temel ilkeleridir. Faaliyet alanlarımız; enerji üretim sistemleri kurulumu ve üretilen enerjinin nakil ve dağılımı, altyapı, ısıtma-soğutma-havalandırma tesisatları, klima tesisatları, yangın tesisatları, sıhhi tesisat, endüstriyel proses tesisatları, medikal tesisat ve otomatik kontrol sistemleridir.

Gaziemir Isı şirket olmanın gerektirdiği sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden kalite, güvenlik, iş takibi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, deneyimli ve uzman kadrosuyla, hızlı ve güveni bir şekilde sektöründeki son teknolojik yenilikleri uygulayabilen bir şirkettir. Günümüze kadar tamamlamış olduğu proje ve taahhütlerinde müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, enerji tasarrufunu öne çıkaran mevcut ve yeni teknolojilerin kullanımında müşterisini bilinçlendirerek, müşterinin orta ve uzun vadede sorunsuz çalışan mekanik bir altyapıya sahip olmasını sağlayan şirketimiz % 100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Faaliyet göstermekte olan şirketimiz bugüne kadar hizmet verdiği müşterilerinin referans ve memnuniyetinden dolayı gurur duymaktadır.

Faaliyet Alanlarımız

Faaliyet alanlarımız; enerji üretim sistemleri kurulumu ve üretilen enerjinin;
nakil ve dağılımı,
altyapısı,
ısıtma-soğutma-havalandırma tesisatları,
klima tesisatları,
yangın tesisatları,
sıhhi tesisat,
endüstriyel proses tesisatları,
medikal tesisat ve otomatik kontrol sistemleridir.

Misyon

Şirketimizin tecrübeleri doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya normlarında karşılamak, enerji tasarrufunu öne çıkaran mevcut ve yeni teknolojilerin kullanımında, ilişkide olduğumuz kurum ve kişileri bilinçlendirmek, çevreye zarar vermeden, çalışmakta olduğumuz sektör ve kurumlarla uyum içerisinde gerçekleştirmektir.

Vizyon

Vizyonumuz endüstriyel ve tüm yapı sektöründeki, uzman kadromuz ile kaliteli hızlı güvenilir bir iş ortağı olmak, teknolojinin tüm yeniliklerini dünya ile eş zamanlı olarak müşterilerimize sunmak, aranan ve takdir edilen lider bir firma olması için daha çok çalışmaktır.